V našej optike pristupujeme k zákazníkom individuálne a snažíme sa plniť všetky požiadavky. V nasledujúcich riadkoch uvediem len pár vecí, ktoré chceme a dokážeme robiť inak ako konkurencia.

Ak sa Vám napríklad pokazia okuliare v piatok večer, zavoláte na 0948677751. Dohodneme si stretnutie v optike na sobotu ráno.  Okuliare Vám opravím alebo si vyberiete nové. Spravím vyšetrenie zrakovej ostrosti a vďaka veľkému skladu okuliarových šošoviek a vďaka tomu, že si zábrus vykonávam sám, Vám spravím okuliare tak povediac na počkanie už v ten deň. Platí to samozrejme hlavne pre jednoduchšie nevýrobné šošovky, ale ,,prvú pomoc´´ vieme poskytnúť aj ľuďom s vyššou dioptriou.

Potrebujete okuliare doviezť domov  lebo sa kvôli pracovným povinnostiam neviete dostaviť do optiky? Nie je problém. Po dohode Vám okuliare priveziem osobne alebo pošlem kuriéra. Máte doma imobilného pacienta, ktorý potrebuje okuliare? Ani to nie je problém a po vzájomnej dohode vyberieme okuliare priamo u Vás.

K čomu nechceme klesnúť, sú nezmyselné a vymyslené akcie na tovar. Vieme sa porozprávať o cene a vieme ju prispôsobiť každému zákazníkovi, ale zavádzať a klamať o cene a kvalite rozhodne nechceme. Každému rozumne uvažujúcemu človeku musí byť jasné že 60 % zľavy sú zavádzanie. Buď ste si kúpili starý rám bez možnosti opráv alebo vás klamali o ponúkanom produkte. To sa u nás nestane. Jednáme na rovinu a bez zavádzania. Príďte k nám a presvedčte sa o tom, že kvalitné okuliare nemusia stáť stovky eur.

Prineste nám Vaše staré okuliare a my sa o ne postaráme. Záleží nám aj na životnom prostredí, preto recyklujeme a upcyklujeme. Recyklujeme staré nepoužiteľné okuliare. Rozoberieme ich na kov a plast a materiál poctivo vyseparujeme. Máte doma používaný rám, už ho nechcete a je Vám ho ľúto len tak vyhodiť? Tak ho prineste do optiky. Vyčistíme, upravíme, stiahneme a nájdeme mu bezplatne majiteľa. V prvom rade spolupracujeme s Centrom pre deti a rodiny v Trnave 

a tak isto aj s

Trnavskou arcidiecéznou charitou

Ďalej riešenia ako pomôcť sociálne slabším, či ľuďom bez domova. Vaše staré okuliare nemusia skončiť v koši, ale môžu niekomu ešte nejaký čas poslúžiť.

Optika Klatik - Viac než len okuliare
Optika Klatik - Viac než len okuliare
Optika Klatik - Viac než len okuliare